مایع ظرفشویی

مایع ظرفشویی نگین از جمله بهترین انواع مایع های ظرفشویی در پاکیزگی ظروف شناخته می شوند. که هیچ گونه حساسیت پوستی ایجاد نمی کنند.

مایعات شوینده تولید شده تحت برند نگین و ستاره دارای نشان استاندارد و همچنین نشان های بهداشت می باشد.

مایع ظرفشویی نگین با استفاده از بهترین مواد شیمیایی تولید شده است. و هیچگونه مواد سمی وسرطان زا در آن وجود ندارد. مصرف کنندگان با خیال راحت میتوانند. از این مایع استفاده کنند. و هیچ نگرانی از بابت حساسیتزا بودنشان نداشته باشند.

مایع ظرفشویی نگین
مایع ظرفشویی 4 لیتری نگین

 

مایع ظرفشویی و دستشویی ستاره

هر مایع ظرفشویی و دستشویی از یک سری ترکیبات مانند مواد آمفوتریک، شوینده های آنیونی و غیره تشکیل شده است. که برخی از این مواد برای پوست دست مضر است. اما در فرمولاسیون مایع ظرفشویی و دستشویی ستاره، این مواد به نحوی باهم ترکیب شده اند. که هیچ آسیبی به پوست دست نمیزنند.

متخصصان ما سعی کردند. که مایعاتی تولید کنند. که علاوه بر اینکه به خوبی ظروف را پاکیزه کند. برای پوست دست نیز مفید باشد. و خوشبختانه توانستند. رویای خود را عملی کنند. و اینک مایع ظرفشویی و دستشویی ستاره را در اختیار شما مصرف کنندگان گرامی قرار دادند.

مایعات شوینده
مایع دستشویی ستاره

 

مایع دستشویی و ظرفشویی کریستال

حفظ سلامت و بهداشت همه اعضای خانواده از جمله مسائل مهمی است. که همیشه دارای اهمیت زیادی برای خانواده ها بوده و هست. در این خصوص روش های زیادی وجود دارد. که یکی از بهترین و اصولی ترین آن ها شستن مرتب دست ها،بعد از انجام فعالیت های مختلف و قبل از غذا خوردن است.

مایعات شوینده
مایع دستشویی

تا همین چند سال پیش هم  صابون به عنوان تنها محصول شوینده برای دست ها تولید می شد. اما امروزه انواع مایع دستشویی با سازگاری بیشتر با پوست دست و قدرت پاک کنندگی مناسب تا حد زیادی جایگزین صابون های جامد شده است. مایع دستشویی دارای ترکیباتی است. که بر خلاف صابون نه تنها باعث خشکی پوست نمی شود. بلکه با حفظ لایه چربی مفید پوست، لطافت و نرمی خاصی به پوست می دهد. مایع دستشویی کریستال در اندازه ها و با رایحه های متنوعی برای سلیقه های مختلف با بهترین کیفیت تولید و عرضه می شود.

مایع ظرفشویی نگین
مایعات نگین، ستاره و کریستال

شامپو سر فله نگین، ستاره و کریستال

شامپو فله و گالنی نگین، ستاره و کریستال با تنوع در رنگ و رایحه در وزن 4 و 20 کیلویی به فروش می رسد.

تنوع در شامپو های مصرفی درچند سال اخیر مورد توجه خریداران و تولیدکنندگان مواد شوینده قرار گرفته است .

به طوری که هر سال در بسته و کیفیت شامپو تغییرات محسوسی مشاهده می شود.

ترکیبات موجود در این شامپو از ریزش مو جلوگیری کرده و باعث تقویت نمودن ریشه مو می شود.

مایعات شوینده
شامپوی موی سر ستاره

شامپو های نگین، ستاره و کریستال دارای ترکیبات سورفاکتانت می باشد. این ماده شیمیایی عمل نظافت و پاک کردن چربی های روی مو را انجام می دهد. در کارخانه ما شامپوهای فله در اندازه‌های متفاوت تولید می‌گردد. و برای فروش به فروشگاه ها، استخرها، کارخانجات صنعتی و… فرستاده می شود.

جهت استعلام قیمت و خرید محصولات با کارشناسان ما ارتباط بگیرید. 

ادعا نمیکنیم بهترینیم، اما بهترینها ما را انتخاب میکنند.

شما بهترینید. 😉