برای ثبت سفارش عمده و خرید مایع لباسشویی بهرنگ تنها کافی است در قسمت زیر نام و نام خانوادگی خود را ثبت کنید. سپس شماره تماس خود را ثبت کنید و توضیح محصولات خود را وارد کنید.

بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند.

سفارش

سفارش مایع لباسشویی بهرنگ به قیمت عمده

مایع لباسشویی از محصولاتی است که وجود آن در هرخانه ای ضروری است. برای سفارش مایع لباسشویی بهرنگ زمان را از دست ندهید و همین الان سفارش خود را ثبت کنید.

مایع لباسشویی جایگزین بسیار خوب و قدرتمندی به جای پودر های لباسشویی است.

تقریبا چند سال گذشته پودرهای لباسشویی دستی و ماشینی بازار زیادی را به خود اختصاص داده بود. برای آشنایی بیشتر با پودر های لباسشویی ماشینی و دستی می توانید مقاله زیر را در سایت هماوش مطالعه کنید.

آشنایی بیشتر با پودر های لباسشویی دستی و ماشینی: تفاوت های پودر لباسشویی دستی و ماشینی

بعد از گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، مایع لباسشویی جایگزین بسیار بهتری برای پودرهای لباسشویی شد. ماشین لباسشویی ها با این محصول بسیار سازگار تر هستند و مشتریان نیز استقبال خوبی از این محصول داشته اند.

افزایش قیمت مایع لباسشویی

با توجه به رشد استقبال از محصولات شوینده و مایع های لباسشویی، مشکل جدیدی در بازار به وجود آمد. رشد بی رویه قیمت های مایع لباسشویی سبب شد تا مشتریان در انتخاب این محصول دو دل باشند.

جهت آشنایی شما با شرکت هماوش باید بگویم که ما تنها با برندهایی کار می کنیم که مشتریان از آن استقبال خوبی کرده باشند.

مایع لباسشویی بهرنگ از مواردی است که با استقبال خوب مشتریان رو به رو بوده است و برای همین ما با این برند معتبر همکاری خود را آغاز نمودیم.

جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت مایع لباسشویی بهرنگ تنها کافی است تا در سایت هماوش و قسمت بالای این مقاله سفارش خود را ثبت کنید.

آشنایی با مایع لباسشویی بهرنگ و موارد کاربرد آن

کاربرد مایع لباسشویی از مواردی است که در ادامه این مقاله هماوش به آن می پردازیم.

قبل از این که با مایع لباسشویی بهرنگ و موارد کاربرد آن آشنا شوید، باید توجه داشته باشید که دانستن محل قرار دادن مواد شوینده مایع در ماشین لباسشویی به مواد شوینده ای که استفاده می کنید بستگی دارد.

بیشتر اوقات، مواد شوینده را مستقیماً در جای پودر ماشین لباسشویی قرار می دهید.

اگر از محصولی مانند Persil استفاده می کنید، مطمئن شوید که از توپ دوز دستی برای اندازه گیری دوز مناسب استفاده می کنید.

شما اغلب می توانید از مواد شوینده مایع مانند مایع لباسشویی بهرنگ به عنوان پیش درمان استفاده کنید و مقدار کمی از آن را روی لکه های سخت قبل از شستشو بمالید.

همیشه قبل از استفاده دستورالعمل های روی بسته بندی را بررسی کنید.

چقدر باید از مایع لباسشویی بهرنگ استفاده کنم؟

دستورالعمل های پشت بسته بندی مواد شوینده خود را برای یافتن مقدار مناسب بررسی کنید.

به یاد داشته باشید که به میزان کثیفی لباس های خود فکر کنید.  لباس های بسیار کثیف به دوز قوی تری نیاز دارند.

همچنین باید در نظر بگیرید که آیا آب سخت یا نرم دارید. اگر آب سخت دارید، ممکن است نیاز به استفاده از مواد شوینده بیشتری داشته باشید، زیرا صابون ها زمانی که با مواد معدنی طبیعی موجود در آب سخت مقابله می کنند، کف نمی کنند.

بسیاری از مواد شوینده پودری همراه با یک پیمانه به شما کمک می کند تا میزان پودر لباسشویی را مشخص کنید. معمولاً 1-2 قاشق در هر شستشو.

بیشتر شوینده‌های مایع با یک دستگاه اندازه‌گیری نیز عرضه می‌شوند و معمولاً طوری طراحی می‌شوند که تنها به 1 دوز در هر شستشو نیاز دارند. اگر می‌پرسید چه مقدار از مواد شوینده مایع لباسشویی باید استفاده کنید، توپ دوز و یک راه عالی برای اندازه‌گیری مقدار مناسب مواد شوینده برای شستشویتان است.

این یک تصور اشتباه رایج است که هر چه مواد شوینده بیشتری استفاده کنید، لباس های شما تمیزتر می شود. استفاده بیش از حد از مواد شوینده نه تنها هدر دادن پول است، بلکه می تواند احساس ناخوشایندی را در لباس شما ایجاد کند. این به این دلیل است که مواد شوینده – چه مایع و چه پودر – نمی توانند در مقدار آبی که برای یک چرخه شستشوی استاندارد استفاده می شود، حل شود یا به درستی شستشو شود. صابون روی لباس باقی می ماند و در نهایت خشک می شود و لباس سفت و ترد می شود.