یییییییاهی نگچند وقتی است که مردم به کسب و کار های اینترنت روی آورده اند. فروشگاه اینترنتی مواد شوینده و بهداشتی هم از این قائده مستثنی نبوده. اگر شما هم سوالاتی در این زمینه دارید، پیشنهاد می کنم تا انتهای این مقاله هماوش همراه ما باشید.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی در حوزه شوینده بهداشتی

تجارت الکترونیک شرکتی است که محصولات یا خدمات را به صورت آنلاین به فروش می رساند. کسب‌وکارهای تجارت الکترونیک مزایای زیادی نسبت به کسب‌وکارهای آجری دارند، از جمله هزینه‌های کمتر، افزایش انعطاف‌پذیری و دسترسی، و توانایی دستیابی به مخاطبان گسترده‌تر.

تجارت الکترونیک در حال حاضر به دلیل راحتی و کارایی که به مصرف کنندگان ارائه می دهد در حال رونق است. مصرف کنندگان می توانند محصولات برندهای مورد علاقه خود را روی پلتفرمی خریداری کنند که کل فرآیند را از همیشه آسان تر می کند.

آنها مجبور نیستند خانه های خود را ترک کنند یا در مکان های عمومی بیرون بروند، آنها فقط می توانند پشت رایانه، تبلت یا تلفن هوشمند خود بنشینند و همه گزینه های موجود را مرور کنند.

برای راه اندازی یک تجارت الکترونیک، باید یک وب سایت راه اندازی کنید که در آن مشتریان بتوانند موجودی شما را مرور کنند و اقلام خریداری کنند، همچنین نرم افزار پردازش پرداخت که به شما امکان می دهد پرداخت های کارت اعتباری را بپذیرید. همچنین باید یک نرم افزار سبد خرید انتخاب کنید و نرم افزار ردیابی موجودی را مدیریت کنید.

استفاده از یک فروشگاه اینترنتی برای اکثر مردم یک رویای غیرممکن به نظر می رسد.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی در حوزه شوینده های بهداشتی، مانند سایر کسب و کار ها نیاز به دانش خاص خود دارد. مجموعه هماوش چندسالی است که در این حوزه فعال است.

جهت راهنمایی ما در ارتباط باشید.

چگونه فروشگاه اینترنتی مواد شوینده و بهداشتی راه اندازی کنیم

برای راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی به زمان زیادی نیاز دارید. نمی توانید تنها در یک شب به تمام خواسته های خود برسید. باید سختی بکشید و با برنامه و اصول، هزینه کنید.

کسب و کار های اینترنتی ابتدا نیاز به سختی زیادی برای راه اندازی دارند اما پس از مدتی که کار روی ریل بی افتد، کمترین زمان را از شما خواهد گرفت.

سود فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی چطور است؟

شاید برای شما هم این سوال ایجاد شده باشد که سود فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی جطور است. باید بدانید این کار سختی های خود را دارد. کاش به جای این سوال ، پرسیده بودید برای کسب درآمد در این راه چقدر سختی را باید پشت سر گذاشت.

در کل فروش مواد شوینده خوب است به شرط اینکه قیمت خرید محصولاتتان، بسیار پایین باشد. در این صورت است که می توانید در آمد خوبی داشته باشید.

ما در سایت هماوش برای خرید عمده مواد شوینده اماده همکاری با مجموعه های مختلف هستیم. تنها کافی است قیمت ها و کیفیت ها را مقایسه کنید تا به باشگاه مشتریان هماوش بپیوندید.

سختی های کار بازاریابی مواد شوینده

با چهار فرد عادی که فروشگاه های آنلاین پررونقی ایجاد کرده اند آشنا شوید.

وقتی استیو و همسرش در انتظار اولین فرزندشان بودند، می‌دانستند که می‌خواهند یکی از والدین در خانه بماند. مشکل این بود که آنها در دره سیلیکون زندگی می کردند و از دست دادن درآمد شش رقمی یکی از والدین فشار زیادی بر مالی آنها وارد می کرد.

پس از بررسی چندین گزینه، آنها تصمیم گرفتند یک فروشگاه اینترنتی به نام Bumblebee Linens راه اندازی کنند که دستمال های گلدوزی شده سفارشی می فروشد.

در عرض یک سال، فروشگاه بیش از درآمد همسرش را جبران کرد. بیش از 100000 دلار سود ایجاد می کند.

امروزه، علاوه بر اداره فروشگاه آنلاین، استیو وبلاگ پرطرفدار My Wife Quit Her Job را می نویسد و در آن درباره ماجراجویی های آنها در زمینه کارآفرینی صحبت می کند.

او همچنین یک دوره آموزشی دارد تا به دیگران کمک کند کاری را که او و همسرش با فروشگاه آنلاین خود انجام داده اند انجام دهند.

نگاهی به یک کسب وکار دیگر

رون و همسرش شرکت Sunny Decals را راه اندازی کردند زیرا از محصولات برگردان دیوار موجود در بازار راضی نبودند. آنها احساس می کردند که می توانند برگردان های دیواری بهتر و غیر سمی را برای مهد کودک خود تهیه کنند.

تریسی شغل حسابداری خود را رها کرد و به اکوادور نقل مکان کرد. فروشگاه او، Artisans in the Andes، اشتیاق او را برای ارائه محصولات دست ساز و تجارت منصفانه برآورده می کند.

سندی، مادر مجرد، Get Unrobed را راه‌اندازی کرد و لباس‌های کیمونو گلدوزی شده سفارشی می‌فروخت، زمانی که می‌خواست شغلش را رها کند تا فرزندش را بزرگ کند و در خانه درس بدهد.
هر چهار نفر از این افراد در حال حاضر فروشگاه های آنلاین پررونقی دارند، حتی اگر کارآفرین به دنیا نیامده باشند. آسان نبوده است، اما نمونه های آنها نشان می دهد که هر کسی، حتی غیر فنی ترین فرد، می تواند این کار را انجام دهد. در اینجا داستان آنها است.

چرا تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی گرفتید؟

استیو/بامبلبی لیننز:

وقتی برای اولین بار به این فکر کردم که چگونه می توانم درآمد شش رقمی همسرم را جایگزین کنم، به شغل دیگری فکر کردم. اما می دانستم که این کار نمی کند. از این گذشته، هدف ما از گذراندن زمان بیشتری با هم به عنوان یک خانواده شکست خواهد خورد. بنابراین در نهایت تصمیم گرفتیم یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنیم.

مدل کسب و کار فروشگاه اینترنتی عالی بود. شما می توانید از یک سرور کامپیوتری داشته باشید که در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته سفارشات را در وب سایت شما دریافت کند. برای اداره فروشگاه نیازی به حضور فیزیکی نداشتید و تنها چیزی که باید نگران آن بودید انجام سفارش بود.

اساساً، ما می‌توانستیم کسب و کار آنلاین خود را از خانه خود راه اندازی کنیم و این دقیقاً همان کاری است که ما انجام دادیم!

رون / برگردان های آفتابی:

ایده سرمایه گذاری تجاری ما چند ماه قبل از تولد پسرمان شروع شد. ما به دنبال راه هایی برای تزئین دیوارهای مهد کودک بودیم و تصمیم گرفتیم از برگردان دیوار استفاده کنیم.

اما وقتی پاکت بزرگ را باز کردیم، بوی وحشتناک و سمی وینیل از برگردان ها می آمد. ما مجبور شدیم پنجره ها را باز نگه داریم تا بوی وینیل از اتاق خارج شود و در نهایت رایحه بهتر شد. اما چند ماه پس از چسباندن برگردان ها به دیوار، آنها کمی شروع به جمع شدن کردند و اکنون بین تمام قطعاتی که کنار هم قرار داده بودیم فاصله محسوسی وجود داشت.

آن موقع بود که من و همسرم تصمیم گرفتیم که خودمان برگردان ها را بسازیم و محصولی بهتر از آنچه در دسترس بود بسازیم.

تصمیم بگیرید

شنی / بدون روپوش:

“از خود بپرسید چه چیزی واقعا مهم است و سپس خرد و شجاعت را داشته باشید تا زندگی خود را حول پاسخ خود بسازید.” – لی جامپلسکی

بعد از اینکه پسرم را به دنیا آوردم، پاسخ من به این سوال که واقعاً مهم است، کمی تغییر کرد. مانند هر پدر و مادر تازه دیگری، من اکنون موجود کوچکی داشتم که به زمان و توجه زیادی از من نیاز داشت. بدون تردید، او نیاز داشت تا به بالای لیست اولویت های من برسد.

می دانستم که باید زندگی ام را دوباره طراحی کنم تا در نهایت به اولویت هایم وفادار بمانم. با این حال، طراحی مجدد یک زندگی آسان نیست و دور شدن از شغل سنتی 9-5 می تواند ترسناک باشد. تصمیم بزرگی بود.

جسارت می‌خواست، اما بالاخره شروع کردم به طراحی زندگی‌ام بر اساس آنچه برایم مهم بود. بنابراین، تصمیم گرفتم یک فروشگاه خرده فروشی آنلاین باز کنم.

من بسیار خوشحالم که تصمیم گرفتم این کار را انجام دهم زیرا به آرامی فرصت های بیشتری را برای من باز می کند و به من اجازه می دهد تا به هدف نهایی خود نزدیکتر شوم: ارائه آموزش و پرورش از طریق آموزش در خانه پسرم.

می دانستم که باید خارج از سیستم سنتی 9-5 فکر کنم. اینجاست که شجاعت به وجود آمد. زمان طراحی زندگی ام فرا رسیده بود.