برای راه اندازی یک مغازه اولین چیزی که باید مد نظر داشته باشید، چیدمان و دکور مغازه هست. برای اینکار تصمیم گرفتیم تا چیدمان مغازه شوینده بهداشتی و چند نکته مهم در این موضوع را با یکدیگر بررسی کنیم.

کسب و کار شما می تواند چند نوع مختلف داشته باشد.

برخی از کسب و کار ها به صورت مستقیم با مشتری هایی که برای خرید و مصرف روزانشان نیاز به مواد شوینده دارند، مواجه هستند. این مغازه ها باید به دکور خوبی داشته باشد و هم طرح تابلو جذاب.

اگر مغازه شما جذابیت نداشته باشد، مشتری حس اعتماد و خاطر جمعی ندارد و احتمال بسیار زیاد خرید خود را انجام ندهد و حتی اصلا رغبت نداشته باشد به مغازه شما داخل شود.

برای اینکه یک مغازه شوینده و بهداشتی جذاب با پاخور بالا داشته باشید به نکات زیر توجه داشته باشید.

طرح تابلو مغازه شوینده بهداشتی

چون کار شما با کارهای معمولی که در دور و اطراف هست متفاوت است، باید یک تابلویی داشته باشید که مشتری با نگاه اول جذب آن شود. طرح تابلو مغازه شوینده و بهداشتی بسیار مهم است.

برای اینکه یک طرح جذاب داشته باشید پیشنهاد می کنم به برخی از سایت های خارجی فعال در حوزه فعالیتتان سری بزنید و با الگو برداری از آن ها انتخاب درستی داشته باشید.

تابلو شوینده بهداشتی

چون درخواست مشتریان زیاد بود. در ادامه چند طرح تابلو شوینده بهداشتی زیبا ایرانی و خارجی را به شما اشتراک می گذاریم تا بتوانید الگو برداری کنید.

تابلو مغازه شوینده تابلو برای مغازه شوینده و بهداشتی

 

اسم مغازه شوینده بهداشتی

برای انتخاب اسم مغازه شوینده و بهداشتی هر اسمی می تونید بذارید. اما توجه داشته باشید که حتما در کنار اسمتان یک توضیح درباره رشته فعالیتتان باشد.

مثلا اسم مغازه شما باشد:

شاهین

فروش محصولات بهداشتی و شوینده

 

توضیحات باعث می شود تا مشتری به خوبی متوجه شود که شما چه چیزی را می فروشید. حتما دکور مغازتان طوری باشد که مشتری با دیدن محصولات جذب مغازه شود.

حتما از بنر های تخفیف ویژه و پخش با قیمت عمده استفاده کنید. البته در صورتی که واقعا خرید محصولات شوینده شما از جایی باشد که قیمت شما را نزدیک به فروش عمده برساند.

ما در هماوش این مهم را برای شما فراهم می کنیم تا بتوانید خرید عمده مواد شوینده را از ما داشته باشید.

تنها کافی است برای محصولات شوینده و بهداشتی خود از سایت ما خرید کنید.

در قسمت زیر برای ثبت سفارش محصولات عمده سفارش خودت رو بذار تا کارشناسای ما در سریع ترین زمان ممکن باهات تماس بگیریند.

سفارش