هدف اصلی مواد شوینده تمیز کردن هرگونه ریزش، لکه و ذرات کثیفی از روی لباس و دادن ظاهری تمیز به آن است. در این مقاله هماوش همراه ما باشید.

انواع مختلفی از مواد شوینده لباسشویی در بازار موجود است و هر نوع برای انواع پارچه استفاده می شود. به عنوان مثال، اگر ژاکت را با مواد شوینده معمولی بشویید، این احتمال وجود دارد که چروک شود و در آینده بی فایده باشد.

محصولات شستشوی خاصی برای مواد مختلف وجود دارد که برای تولید لباس ها استفاده می شود.

سفارش و خرید مایع لباسشویی عمده و ارزان

قبل از این که به سراغ سفارش و خرید مایع لباسشویی عمده برویم پیشنهاد می کنم که قبل از خرید مواد شوینده به موارد زیر دقت کنید. البته به این نکته هم توجه داشته باشید که شما به راحتی می توانید در هر ساعتی از شبانه روز در قسمت ثبت سفارش برای ما سفارش خود را بگذارید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل کنیم.

هنگام خرید یک شوینده لباسشویی، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که آیا باید با مواد شوینده دستی یا برقی کار کنید. بسیاری از افرادی که از هر دو استفاده کرده اند، تغییر قابل توجهی در قیمت ها در این دو تجربه کرده اند.

عامل تعیین کننده بعدی بر اساس دمای آبی است که برای شستن لباس استفاده می کنید. اگر از آب سرد استفاده می کنید، بهتر است از شوینده های مایع استفاده کنید.

این به این دلیل است که می توان آن را به راحتی در مقایسه با پودر شوینده حل کرد. یکی دیگر از مزایای اصلی استفاده از شوینده مایع این است که می توان از آن برای شستشوی پارچه های ظریف نیز استفاده کرد.

راهنمای خرید بهترین مایع لباسشویی در ادامه بررسی می شود.

بهتر است قبل از خرید واقع بین باشید.

مواد شوینده با قیمت های مختلف در دسترس هستند. اگر برای اولین بار است که از آن استفاده می کنید، بدانید که بهتر است به جای خرید یک شوینده ارزان قیمت، یکی از آنها را با کیفیت استثنایی خریداری کنید.

این به این دلیل است که مواد شوینده ارزان اغلب ممکن است مواد شیمیایی مضری تشکیل دهند که می توانند به لباس شما آسیب برسانند. همچنین بهتر است پودر لباسشویی که نیاز به مواد شوینده کمتری دارد در یک بار لباس خریداری کنید.

 

روش سفارش مایع لباسشویی خوب

برخی از مشتریان هماوش بارها شده با ما درباره تجربه سفارشات خود سخن می گویند. برخی از آن ها معتقد بودند که روش سفارش مایع لباسشویی خوب تنها در قیمت پایین خلاصه می شود.

بعد از استفاده از این مواد،تنها خسارتی که به یک لباسشان وارد شده، به کلی پشیمانشان کرده.

اگر از ماشین های اتوماتیک استفاده می کنید، بهتر است محصولاتی را انتخاب کنید که به طور خاص برای ماشین ها ساخته شده اند.

اگر از مواد شوینده معمولی در ماشین استفاده می کنید، این احتمال وجود دارد که لباس شما آسیب ببیند. اکثر مردم توصیه می کنند قبل از خرید مواد شوینده، دفترچه راهنمای دستگاه را مطالعه کنند. چندین ماشین دقیقاً کدام ماده شوینده را بهتر کار می کند توصیه می کنند.

راهنمای خرید بهترین مایع لباسشویی

شوینده هایی را انتخاب کنید که دارای مواد سازگار با محیط زیست هستند. با بررسی لیست مواد ذکر شده در پشت بسته از این موضوع اطمینان حاصل کنید. بیش از مزایایی که به شما ارائه می دهند، برای محیط زیست نیز مفید هستند که فقط یک امتیاز اضافی است. اینها همچنین برای سلامتی شما مفید هستند زیرا لباس ظاهراً با پوست شما تماس پیدا می کند.

راهنمای خرید بهترین مایع لباسشویی

نحوه ارسال سفارش عمده شوینده

انواع مختلفی از لکه ها وجود دارد و همه با یک نوع خاصی از مواد شوینده ظاهر نمی شوند.

برای از بین بردن لکه های دشوار بهتر است از مواد شوینده ای استفاده کنید که از آنزیم ها تشکیل شده است. برای سایر انواع لکه ها همیشه بهتر است از شوینده ای استفاده کنید که از مواد طبیعی ساخته شده باشد.

پارچه هایی مانند پشم و ابریشم، می توانید از محصولاتی استفاده کنید که از مخلوطی از آنزیم ها و سفید کننده تشکیل شده اند. اطمینان حاصل کنید که حاوی مواد شیمیایی خشن نیست، زیرا می توانند برای پارچه های طبیعی مانند پشم، پنبه و ابریشم مضر باشند.

برای لباس کودک همیشه توصیه می شود از شوینده های طبیعی استفاده کنید. زیرا مواد شوینده حاوی مواد شیمیایی یکی از عوامل اصلی ایجاد آلرژی در نوزادان است.

به طور کلی از استفاده از مواد شیمیایی قوی خودداری کنید. اکنون می توانید به راحتی مواد شوینده نرم تری تهیه کنید که لباس های کودک را شسته و پوست حساس آنها را در نظر داشته باشید. همچنین از شستن لباس های خود با لباس کودک خودداری کنید.

برای لباس های سفید رنگ توصیه می شود از محصولاتی استفاده کنید که سفید کننده دارند. برای لباس‌های رنگی می‌توانید از روشن‌کننده استفاده کنید تا رنگ لباس‌هایتان در اثر سفیدکننده محو نشود و در عوض بعد از شست‌وشو نیز شاداب بماند.