یکی از دغدغه هایی که همه مشتریان دارند، خرید بهترین مایع لباسشویی ایرانی و خارجی است. لذا تصمیم داریم تا در این مقاله ویژگی یک مایع لباسشویی خوب را با شما به اشتراک بگذاریم.

قبل از هرچیز به این نکته توجه داشته باشید که ما در هماوش این امکان رو برای مشتریانمون فراهم کردیم تا برای خرید عمده مواد شوینده و استعلام قیمت پودر لباسشویی عمده، به راحت ترین روش، آگاه شوید.

تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

فرم زیر جهت سفارشات شما طراحی شده است.

سفارش

انتخاب و خرید بهترین مایع لباسشویی

برای خرید بهترین مایع لباسشویی با ما همراه باشید. بسیاری از مصرف کنندگان به همان اندازه که به نوشیدنی گازدار مورد علاقه خود وفادار هستند به نوع مواد شوینده لباسشویی که استفاده می کنند نیز وفادار هستند.

البته این فرایند که مشتری به برندی که انتخاب کرده وفادار باشد، چنان کار ساده ای هم نیست.

برخی برنده های مایع لباسشویی مانند پرسیل، تاژ و …. به سبب سابقه و جنس خوبی که به مشتریان می دهند و همچنین مشتری مداری و تعیین قیمت مناسب در بازار رقابتی ، سبب شده اند تا باشگاه مشتریان وفاداری داشته باشند.

برخی فقط نوعی شوینده را برای لباسشویی می خرند که خانواده آنها همیشه از آن استفاده می کرده است و برخی دیگر آنچه را که در فروش است خریداری می کنند.

وقتی صحبت از مواد شوینده لباس می شود، مصرف کنندگان بیشتر نگران توانایی یک شوینده برای پاک کردن لکه ها و روشن نگه داشتن رنگ ها هستند. البته قیمت های این محصولات هم این روزها به یکی از دغدغه های اساسی مصرف کنندگان تبدیل شده.

با انتخاب‌های بسیار زیاد در بازار، مطمئناً شوینده‌ای را پیدا می‌کنید که متناسب با بودجه شما باشد و نیازهای شستشوی لباس‌های شما و همچنین اولویت خانواده‌تان را برای عطر و مسئولیت‌های محیطی برآورده کند.

برای اینکه بتوانید بهترین مایع لباسشویی ایرانی و خارجی را خریداری کنید، به نکات زیر توجه کنید:

از فروشگاه های معتبر خرید خود را انجام بدهید.

از فروشگاه های اینترنتی خرید کنید که سابقه خوبی در این صنف دارند.

جنسی را خریداری کنید که قبلا خودتان و یا نزدیکانتان استفاده کرده باشند. زیرا برخی از محصولات بسته بندی زیبایی دارند اما کارایی مناسبی ندارند.

به قیمت محصولات توجه کنید. برای خرید بهترین مایع لباسشویی خارجی باید پول بیشتری پرداخت کنید و کمتر فروشگاهی این محصولات را برای شما موجود می کند.

برای اینکه با یک تیر دو نشان بزنید پیشنهاد می کنم برای خرید بهترین مایع لباسشویی ایرانی و خارجی از برندهایی استفاده کنید که تحت لیسانس هستند. با اینکار شما محصولی را خریداری می کنید که از مواد اولیه درجه یک تشکیل شده و همچنین قیمت بسیار کمتری نسبت به مواد شوینده و مایع لباسشویی خارج دارد.

تفاوت بین صابون و مواد شوینده

صابون های لباسشویی و مواد شوینده متفاوت هستند. صابون های لباسشویی گزینه های طبیعی تری برای استفاده در لباسشویی هستند زیرا از اسیدهای چرب ساخته شده اند. شوینده ها محصولات مصنوعی ساخته شده با سورفکتانت ها (که به به دام انداختن و حذف کثیفی روی لباس کمک می کنند) هستند. همانطور که صابون ها برای محیط زیست مفید هستند، ممکن است به اندازه مواد شوینده در تمیز کردن لباس ها موثر نباشند.

انواع مواد شوینده لباسشویی

شوینده های لباسشویی همه منظوره در سه طبقه بندی مایع، پودری یا تک دوز موجود هستند. اما، پنج نوع شوینده وجود دارد. همه اشکال شوینده لباس‌ها لباس‌ها را به خوبی تمیز می‌کنند و برای HE (با راندمان بالا) یا واشرهای استاندارد با بار جلو و بار بالا مناسب هستند (اما برای اینکه بتوانید شوینده HE را انتخاب کنید باید بدانید که آیا ماشین لباسشویی شما HE است یا خیر). در ادامه بخوانید تا بدانید که پنج نوع اصلی مواد شوینده چیست و چگونه می توانید بهترین شوینده را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

شوینده های مایع

شوینده های مایع به ویژه بر روی لکه های چرب و روغنی موثر هستند و می توانند به راحتی به عنوان یک پیش تصفیه کننده برای از بین بردن لکه استفاده شوند. رایج ترین مشکل استفاده از مواد شوینده مایع، استفاده بیش از حد در هر بار یا مصرف بیش از حد است. اما، ساده ترین راه برای اصلاح این است که ابزار اندازه گیری خود را تغییر دهید.

اکثر ماشین‌های لباسشویی به حداکثر حداکثر 3 قاشق غذاخوری مواد شوینده نیاز دارند، که اکثر ماشین‌های لباسشویی برای بارهای متوسط ​​به 2 قاشق غذاخوری یا کمتر نیاز دارند. ساده ترین راه برای اینکه خودتان را به استفاده از مقدار مناسب ترغیب کنید، اندازه گیری با یک لیوان قهوه خوری است. بیشتر لیوان های قهوه خوری تقریباً دو قاشق غذاخوری هستند، بنابراین آنها عالی هستند.

نکات مثبت
عالی برای لکه های روغنی

به سرعت حل می شود

مناسب برای واشرهای با بار جلو و بالا

نکات منفی
تمایل به استفاده بیش از حد از هر بار

ممکن است بر روی لباس باقی مانده باشد

خواندن سرپوش های اندازه گیری سخت است