در این مقاله از هماوش قصد داریم تا 5 مدل از بهترین برند صادرات صابون را با شما به اشتراک بگذاریم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. همچنین شما می توانید جهت سفارش و مشاوره رایگان برای صادرات صابون، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

صادرات صابون، چند سالی است در ایران رواج پیدا کرده است. مشتریان صادرات صابون که اکثرا از کشور های همسایه ایران هستند، به دلیل تفاوت قیمت های ایران و کشور های دیگر، ترجیح می دهند خرید های خود را از ایران انجام دهند.

البته از حق نگذریم، کیفیت و متریال درجه یک صابون های تولید ایران، مانند برند های صابون های گلیسیرینه بهداشتی پژمان، صابون صحت و صابون های دیگر، در این خرید ها بسیار تاثیر گذار است.

صادرات صابون از ایران به کشور های همسایه

برای صادرات صابون از ایران به کشور های همسایه باید روش های صادرات صابون را بلد باشید. ما در هماوش به شما کمک می کنیم تا بتوانید به راحتی صادرات صابون را به کشور های همسایه داشته باشید.

اولین نکته که بسیار مهم است، خرید صابون درجه یک با قیمت مناسب است. شما زمانی که قصد دارید تا صادرات صابون انجام دهید، اولا باید جنسی را خریداری کنید که از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

اگر جنس شما برای صابون صادراتی که انتخاب کردید، از متریال درجه یکی بهره نبرده باشد، طبیعتا تلاش و زحمات شما بی فایده است. شاید مشتری یک بار از شما خرید کند، اما برای خرید های بعدی به سراغ شما نمی آید.

بعد از اینکه از جنس و متریال صابون صادراتی خود مطمئن شدید، باید قیمت خرید خوبی داشته باشید. شما باید در این راه هزینه های زیادی کنید. از حمل بار گرفته تا عوارض هایی که باید پرداخت کنید و … .

اگر خریدی که انجام می دهید برای صادرات صابون ، با قیمت بالا باشد، نه تنها از سود شما کسر می شود بلکه امکان دارد حتی سودی نکنید. پس حتما حتما قبل از خرید با کارشناسان هماوش تماس بگیرید و بعد از استعلام قیمت، تصمیم به صادرات یا عدم صادرات صابون بگیرد.

5 برند معروف ایرانی برای صادرات صابون

خب، همانطور که قولش را داده بودیم در ادامه این مقاله هماوش قصد داریم تا 5 برند معروف ایرانی برای صادرات صابون را به شما طبق تجربه ای که داریم معرفی کنیم.

صابون گلیسیرینه بهداشتی پژمان

صابون پژمان از برند های بسیار خوب و محبوبی است که برای صادرات، به شما پیشنهاد می شود. کارخانه تولیدی مواد شوینده و بهداشتی پژمان، با استفاده از مواد درجه یک و راه اندازی خط تولید تمام اتوماتیک، توانسته است مواد شوینده و بهداشتی درجه یکی تولید کند.

صابون های پژمان برای صادرات صابون از گزینه های خوب محسوب می شود. شما قبل از هر خرید عمده، می توانید به صورت جزئی از محصول خریداری کنید و پس از اطمینان از کیفیت محصولات، اقدام به خرید کنید.

صابون سیو

صابون سیو یکی از برندهای نام آشنایی است که در هر فروشگاهی پیدا می شود. این برند قدیمی که سال ها در ایران مشغول به فعالیت است، از کیفیت و بسته بندی خوبی برخوردار است. برای صادرات صابون اگر قیمت خرید خوبی برای این محصول داشته باشید، می توانید سود خوبی کسب کنید.

صابون های صحت

یکی از برندهای قدیمی که متاسفانه این سال ها با مشکلات جدی در مدیریت کارخانه رو به رو شده است، شرکت صحت است. شرکت صحت سال هاست در ایران مشغول به فعالیت بوده و بازار داخلی و خارجی خوبی در صابون سهم خود کرده است.

متاسفانه با توجه به شرایط اقتصادی و رکود حاکم بر بازار مواد شوینده در سال های اخیر، این شرکت با مشکلات جدی رو به رو شده است.

امیدواریم شرکت صحت هرچه زودتر به فروش سابق خود برگردد.

صابون های هتلی پژمان

یکی از موارد پر فروش در صادرات صابون، صابون های هتلی پژمان است. صابون های هتلی پژمان از آنجا که صنعت گردشگری در کشورهای همسایه ایران، بسیار پر درامد است، از مواردی است که خریداران خوبی در خارج از کشور دارد.

پیشنهاد می کنم جهت استعلام قیمت هرگونه محصول شوینده و بهداشتی، با شرکت آرمان تجارت هومان هماوش تماس بگیرید.

در این مقاله سعی کردیم برند های معروف برای صادارت صابون را به شما معرفی کنیم. همچنین توضیحات لازم درباره هرکدام از محصولات بیان شد. امیدواریم با انتخاب درست بتوانید سود خوبی از این بازار کسب کنید.