شب عید نزدیکه و همه به فکر خرید لباس و آجیل و نو کردن منزل. اما دقت کردید که بیشترین خرید شما نزدیک به سال تحویل، مربوط به لباس ها میشه. حالا اگر شما از محصولات شوینده با جنس و کیفیت خوبی استفاده نکنید، ظرف کمتر از دو ماه، تمام لباس های شما خراب میشن.

این خراب شدن میتونه مربوط به از بین رفتن رنگ لباستون باشه و یا حتی میتونه بافت لباستون آسیب دیده باشه.

خب با توجه به این مسائل که ذکر شد، هنوز تصمیم به خرید مایع لباسشویی با جنس و کیفیت عالی ندارید؟

خرید مایع لباسشویی عمده، تخفیف ویژه شب عید

خب با توجه به مسائلی که ذکر شد، برای خرید مایع لباسشویی عمده، تخفیف ویژه شب عید داریم. شاید تعجب کنید اما سعی کردیم تا قیمت ها را با کمترین سود و ارزان تر از خیلی از پخش ها، تقدیم شما کنیم.

جنس و کیفیت محصولات بسیار عالی است. شما که برای خرید لباس های درجه یک و برند هزینه های زیادی می کنید، پیشنهاد می کنم، مایع لباسشویی جنس خوبی تهیه کنید تا به این لباس ها آسیب نزنید.

خرید محصولات شوینده در شب عید معمولا فراموش میشه، زمانی به فکر خرید کردن می افتید که دیگر فرصتی باقی نیست و به دلیل سفارشات بالا، محصول بعد از سال تحویل به دست شما می رسد.

اگر فروشنده هستید و مغازه ای دارید که محصولات شوینده در آن می فروشید، حتما توجه کنید که قیمت های محصولات شوینده در سال 1402 مشخص نیست و احتمال افزایش قیمت در بازار وجود دارد.

برای همین مهم در نظر بگیرید که برای خرید محصولات شوینده در سال 1402 همین حالا خرید خود را نهایی کنید.

قیمت مایع لباسشویی تیاگل و بهرنگ در سال 1402

قیمت مایع لباسشویی بهرنگ و تیاگل در سال 1402 هنوز اعلام نشده، ولی با توجه به سابقه بازار و تجربه چند ساله ما در هماوش، این دو برند محبوب سعی کرده همیشه افزایش قیمت خود را حداقلی کند .

بهرنگ و تیاگل سعی کردند تا محصولات شوینده خود را با جنس بسیار عالی تقدیم شما خوبان کنند و لذا ما در هماوش این دو برند محبوب را به فروش می رسانیم.